کاشت مو

علل ریزش مو

برخی از علل ریزش مو:
- استرس
- بیماریهایی نظیر کم خونی ، کم بود مواد معدنی
عدم تعادل هورمونی،نظیر بیماریهای تیروئید و سندروم تخمدان پلی سیستسیک -
- تغذیه نامناسب
- ریزش موی موقتی در اثر آسیب های ناشی از رنگ کردن ،دکلره کردن ،فر کردن و صاف کردن به روشهای غلط

- طاسی آندروژنیک :
که مهمترین علت ریزش مو ، بخصوص در آقایان است که پس از بلوغ منجر به عقب رفتن موهای پیشانی و خالی شدن ناحیه پس سر می شود

کاشت مو، یگانه راه درمان قطعی ریزش موی آندروژنیک و ریزش موهایی است که منجر به از دست دادن

کاشت مو در افراد سالمند

محدودیتهای فیزیکی انجام پیوند موی طبیعی در افراد مسن :
یک مرد ۵۵ ساله یا مسن تر ممکن است مبتلا به بیماریهای مزمنی باشد که درمان و یا لااقل کنترل کنترل آنها قبل از انجام هرگونه عمل جراحی سرپایی نظیر پیوند موی طبیعی لازم است . این بیماریها به ندرت خطری جدی برای انجام این عمل محسوب می گردند  کنترل آنها بیشتر به منظور کاهش احتمال خطرآفرینی صورت می گیرد . پزشک متخصص پیوند موی طبیعی فردی کارآزموده و دارای توانایی و مهارتهای لازم در برخورد و کنترل اینگونه بیماریهاست و در صورت لزوم با پزشکان متخصص در سایر رشته ها مشاوره می نماید .

زیبایی و لیپوماتیک پارس / کاشت مو به روش FIT

FIT یک روش غیر جراحی محسوب می شود وتفاوت آن با روشهای دیگر در نحوه برداشت مو ها از ناحیه اهدایی می باشد .در این روش از ابزار فلزی خاصی به نام پانچ استفاده می شود .بعد از تراشیدن کامل مو ها ، در حالیکه بیمار گان  مخصوص پوشیده است ودر وضعیت راحتی بر روی تخت قرار گرفته است .

کلییک زیبایی و لیپوماتیک پارس / آیا عمل کاشت مورا برای خود لازم می دانید؟

اصولاً شخصی که تصمیم به انجام یک عمل زیبایی می گیرد این کار را برای بهتر کردن ظاهر خود انجام می دهد . هنگامی که یک آشنا ، دوست یا همکار بریس دندانی دارد ،‌ دلیل آن معمولاً واضح است و نیاز به توضیح ندارد ، همین مورد درباره پیوند مو صادق است. دیدگاه های قدیمی در مورد عمل های زیبایی: دیدگاه های قدیمی به سختی از بین می روند و اعتقاد به بیهودگی عمل های زیبایی هنوز نیز پایدار است . عملهای زیبایی امروزه بسیار معمول ، مورد قبول و موفق هستند .

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - کاشت مو